721 730 730

TianDe aktywny peeling-żel do twarzy 3 g - próbka

Zapewnia skuteczne złuszczanie martwych komórek warstwy rogowej, redukuje zmarszczki, ściąga pory. Zawiera ekstrakt z alg morskich, aktywuje procesy wewnątrzkomórkowe. Zdecydowanie i głęboko oczyszcza i odmładza skórę, rozjaśnia przebarwienia.

Kod produktu: 12029

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Zapewnia aktywne złuszczanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, redukuje zmarszczki (zmniejsza ich liczbę i głębokość), ściąga pory, nawilża intensywnie skórę. Zawiera ekstrakty z alg, aktywuje procesy wewnątrzkomórkowe. Aktywnie i głęboko oczyszcza i odmładza skórę, rozjaśnia plamy. Najlepszy efekt przyniesie stosowanie peelingu co 10 dni łącznie z tonikiem do twarzy  Kod 12004 i kremem z serii „203040……”  odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Sposób użycia:

Niewielką ilość peelingu nanieść na oczuszczoną skórę twarzy, unikając okolic oczu. Masować przez 1-2 minuty, następnie dokładnie spłukać wodą. Po zastosowaniu peelingu skóra staje się wrażliwa, dlatego zaleca się stosowanie kremu ochronnego z filtrem UV. Zalecenia co do częstotliwości stosowania:

- cera tłusta - 2-3 razy w tygodniu,

- cera normalna - 1-2 razy w tygodniu,

- cera sucha i wrażliwa - 1 na dwa tygodnie

 

Kosmetyki TianDe peeling do twarzy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Algi morskie (Algae Extract, Seaweed Extract)

Ekstrakt z alg jest bogaty w mikroelementy i witaminy, wykazuje właściwości nawilżające i antybakteryjne. Algi są bogate w takie witaminy jak: beta-karoten (prowitamina A), witaminy C, E, K, PP, witaminy z grupy B, są również bogate w aminokwasy. Witamina C i E oraz beta-karoten działają przeciwutleniająco, uszczelniają ściany naczyń krwionośnych. Kolagen ma również działanie nawilżające na skórę. Witaminy B (B1, B2, B5, B6, B12) wpływają na pobudzenie odnowy naskórka. Minerały zawarte w algach tj. cynk, fosfor, jod, magnez, miedź, mangan, wapń i żelazo wpływają regulująco na skórę. Białko aosaina wpływa na znaczne opóźnienie starzenia się skóry. Także kwas hialuronowy, aminokwasy egzogenne oraz siarczan chondroityny wpływają na nawilżenie skóry.

Produkty z serii +20 +30 +40

więcej o +20 +30 +40