721 730 730
Kategorie
Atrybuty
CenaŚrodki higieny do ciała

Świeżość i czystość każdego dnia – to absolutny priorytet dla każdego z nas. A ponieważ warto otaczać się naturą, polecamy korzystać wyłącznie z naturalnych kosmetyków. To w naturze bowiem drzemie siła, z której od wieków korzystano dla zdrowia i urody. Stosując codziennie kilka-kilkanaście kosmetyków lepiej unikać substancji, jakie może i są skuteczne w swoim działaniu, ale mogą być tak naprawdę szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Stawiaj na naturalne środki higieny, których używasz codziennie, a nawet i kilka razy dziennie. W ofercie TianDe znajdziesz całą gamę produktów do higieny i pielęgnacji ciała.

Sprawdź nasze środki higieniczne dla kobiet

Szczególnie w przypadku zachowania higieny intymnej warto stawiać na delikatne produkty, które zadbają o wrażliwą skórę w okolicach intymnych. Znajdziesz je w ofercie TianDe, w asortymencie naszego sklepu internetowego. Dostępne są łagodne żele, również w wersji z wyciągami roślinnymi o dodatkowych właściwościach pielęgnujących.

Wspaniała moc ziół może towarzyszyć Ci również podczas “kobiecych dni” w miesiącu, które czasami są prawdziwym wyzwaniem. Czuj się pewnie, lekko i świeżo dzięki podpaskom TianDe. Nie tylko dobrze wchłaniają płyny, ale i zapewniają ochronę dla skóry i poczucie delikatnego odświeżenia. Jeśli poszukujesz produktu o lżejszej chłonności, to zdecydowanie polecamy lekkie wkładki higieniczne, odpowiednie do stosowania na co dzień. Proponujemy dwa warianty: ziołowy lub aloesowy.

Kosmetyki do higieny ciała od TianDe – postaw na naturę

Nie zabrakło w naszej ofercie również naturalnego dezodorantu - kryształowego Natural Veil, który jest świetną alternatywą dla silnych antyperspirantów. Doskonale zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem, ale nie zawiera perfum, więc nie podrażnia skóry; jest bezzapachowy. Swoją skuteczność zawdzięcza górsko-wulkanicznemu pochodzeniu. Nie zawiera również aluminium.

Mamy nadzieję, że szeroki wachlarz naturalnych produktów przekonuje Cię do tego, by zrobić zakupy dla siebie. Zadbaj o swoją pielęgnację i dobre samopoczucie z produktami TianDe!

Widok thumb
Pokazuj
Sortuj
1