721 730 730
Kategorie
Atrybuty
CenaKosmetyki do twarzy

Codzienna pielęgnacja przynosi efekty w postaci zdrowej i jędrnej cery tylko wtedy, kiedy używasz do tego odpowiednich produktów. Wykorzystując, podczas porannych i wieczornych rytuałów, nasze tybetańskie kosmetyki naturalne do twarzy, zadbasz o kondycję swojej skóry. Ekologiczne produkty do pielęgnacji z naszego sklepu pozwolą Ci na kompleksowe oczyszczenie policzków, czoła i nosa po całym dniu. Polecamy do tego uniwersalne peelingi, toniki i żele, które można wykorzystywać niezależnie od typu cery i wieku.

Wyjątkowe kosmetyki z naturalnymi komponentami do twarzy

Po oczyszczeniu przychodzi pora na odpowiednie nawilżenie, do którego możesz wykorzystać nasze tybetańskie kosmetyki naturalne do twarzy. Mamy skuteczne kremy pod oczy z mucyną ślimaka, rewitalizujące i odświeżające maski lub regenerujące kapsułki. Podczas pielęgnacji nie zapominaj również o ustach i zaopatrz się w maskę złuszczającą, która pozwoli pozbyć się starego naskórka.

Dla wymagających Pań mamy wyjątkowe kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy lub hydrożelowe kapsułki do powiek. Wszystko po to, by Twoja cera była zdrowa i wyglądała kwitnąco!

Widok thumb
Pokazuj
Sortuj
1 2 3 4 5