721 730 730

TianDe Nawilżająca maseczka z proteinami jedwabiu 38g

Maseczka nasączona jest proteinami jedwabiu, które intensywnie nawilżają i wygładzają skórę, zmniejszają widoczne zmiany związane z wiekiem. Odżywia, zmiękcza, utrzymuje elastyczność, poprawia kolor skóry.

Kod produktu: 12023

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Maseczka nasączona jest proteinami jedwabiu, które intensywnie nawilżają i wygładzają skórę, zmniejszają widoczne zmiany związane z wiekiem. Odżywia, zmiękcza, utrzymuje elastyczność, poprawia kolor skóry. Może być stosowana w dowolnym wieku jako pogotowie nawilżające skórę. Maseczka sprzyja głębokiemu nawilżeniu skóry. Zmniejsza widoczne zmiany związane z wiekiem, odżywia, utrzymuje elastyczność skóry, poprawia jej kolor. W skład maseczki wchodzą: hydrolizowany jedwab, ekstrakt z liści aloesu, pantenol, niacynamid.

Sposób użycia:

1. Usnąć niebieską osłonkę i nałożyć maseczkę na twarz, pozostawiając ją na 3 minuty.

2. Usunąć srebrną osłonkę pozostawiając środkową warstwę na kolejne 15-20 minut.

3. Zdjąć maseczkę a jej pozostałość rozprowadzić równomiernie na twarzy.

Nie należy nakładać  maseczki na  uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Kosmetyki TianDe maseczka do twarzy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Ekstrakt z Aloesu (Aloe Vera extract)

Jest silnym antyoksydantem, bogaty w witaminy(A,C,E), minerały (chrom,magnez, potas,wapń),enzymy i polisaharydy, które wpływają na odbudowę kolagenu. Aloes ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze,przeciwzapalne i łagodzące. Stymuluje układ odpornościowy. Wspomaga skórę po zabiegach kosmetycznych, działa nawilżająco i oczyszczająco. Jest stosowany przy trądziku, poparzeniach, grzybicach oraz przy łysieniu. 

Panthenol (prowitaminaB5)

Jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy,poprawia wilgotność skóry szczególnie suchej,kruchej i popękanej.Stymuluje wzrost i odnowę naskórka i skóry właściwej.Panthenol zmniejsza zaczerwienienia i podrażnieniaskóry,działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo. Działa gojąco przy uszkodzeniach skóry i błon śluzowych.W produktach pielęgnacyjnych do włosów ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom połysk.

Proteiny jedwabiu

Głównymi składnikami jedwabiu są białka  serycyna i fibroina. Zawierają aż 18 aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość i elastyczność, opóźniają pojawienie się zmarszczek. Proteiny jedwabiu maja również wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w naskórku, mogą wiązać wodę w ilości 300 razy większej od swojej wagi. Ponadto maja ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry, dzięki czemu kosmetyk zawierający jedwab silnie przylega do jej powierzchni, co w efekcie daje uczucie wspaniałej gładkości. Na tej samej zasadzie proteiny jedwabiu tworzą ochronną otoczkę na powierzchni włosów, wygładzając je i zatrzymując w ich wnętrzu wilgoć.
 

Produkty z serii +20 +30 +40

więcej o +20 +30 +40