721 730 730

TianDe Krem nawilżający z proteinami jedwabiu 3g - próbka

Krem gwarantuje intensywne nawilżenie przez 24 godziny na dobę, wygładza drobne zmarszczki, regeneruje uszkodzone komórki. Zalecany dla osób w wieku 30+.

Kod produktu: 12030

Produkt niedostępny

Opis produktu:


Krem zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Zawarte w nim proteiny jedwabiu zatrzymują wodę w naskórku, zapewniając skórze miękkość i jedwabistą gładkość. Minerały i aktywne liposomy stymulują regenerację skóry, a także chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Krem likwiduje wszelkie oznaki odwodnienia i wygładza drobne zmarszczki, poprawia strukturę skóry. Zalecany jako codzienne nawilżenie do każdego rodzaju skóry, a także jako intensywnie odmładzający krem dla cery z objawami odwodnienia.

Przeznaczony dla osób w wieku 30+

Sposób uzycia:

Nanieś niewielką ilość kremu rano i wieczorem na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy i szyi delikatnymi ruchami, omijając okolice oczu.

 

Kosmetyki TianDe seria +20+30+40

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Proteiny jedwabiu

Głównymi składnikami jedwabiu są białka  serycyna i fibroina. Zawierają aż 18 aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość i elastyczność, opóźniają pojawienie się zmarszczek. Proteiny jedwabiu maja również wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w naskórku, mogą wiązać wodę w ilości 300 razy większej od swojej wagi. Ponadto maja ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry, dzięki czemu kosmetyk zawierający jedwab silnie przylega do jej powierzchni, co w efekcie daje uczucie wspaniałej gładkości. Na tej samej zasadzie proteiny jedwabiu tworzą ochronną otoczkę na powierzchni włosów, wygładzając je i zatrzymując w ich wnętrzu wilgoć.
 

Produkty z serii +20 +30 +40

więcej o +20 +30 +40