721 730 730

TianDe Maska do brzucha Morskie Algi 30g

Ekstrakty z wodorostów wzbogacają skórę w minerały i proteiny. Maska powoduje zmniejszenie ilości tłuszczowej tkanki podskórnej, wygładza rozstępy, eliminuje cellulit, napina i ujędrnia skórę.

Kod produktu: 50241

Produkt niedostępny

Opis działania:

Specjalna formuła na bazie naturalnych składników, stymuluje syntezę kolageny, nawilża skórę i poprawia jej wygląd. Ekstrakt z wodorostów wzbogaca skórę w minerały i proteiny, które przenikając do tkanek poprawia krążenie, łagodzi obrzęki, zmniejsza ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wygładza rozstępy, eliminuje celulit, napina ujędrnia skórę, zwiększa jej elastyczność, usuwa opuchliznę. Skóra staje się bardziej wiotka, miękka, gładka i elastyczna.

Sposób użycia:

Wyjąć maskę z opakowania i rozprowadzić równomiernie  na powierzchni  brzucha, pozostawić na 10-15 minut. Aby osiągnąć idealny efekt i utrzymać piękną i elastyczna skórę zaleca się nakładać maskę 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Maska może być stosowana przez cały rok. Nie należy stosować do uszkodzonej, podrażnionej skóry, lub ze stanami zapalnymi.
 

Kosmetyki TianDe maska do brzucha

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Algi morskie (Algae Extract, Seaweed Extract)

Ekstrakt z alg jest bogaty w mikroelementy i witaminy, wykazuje właściwości nawilżające i antybakteryjne. Algi są bogate w takie witaminy jak: beta-karoten (prowitamina A), witaminy C, E, K, PP, witaminy z grupy B, są również bogate w aminokwasy. Witamina C i E oraz beta-karoten działają przeciwutleniająco, uszczelniają ściany naczyń krwionośnych. Kolagen ma również działanie nawilżające na skórę. Witaminy B (B1, B2, B5, B6, B12) wpływają na pobudzenie odnowy naskórka. Minerały zawarte w algach tj. cynk, fosfor, jod, magnez, miedź, mangan, wapń i żelazo wpływają regulująco na skórę. Białko aosaina wpływa na znaczne opóźnienie starzenia się skóry. Także kwas hialuronowy, aminokwasy egzogenne oraz siarczan chondroityny wpływają na nawilżenie skóry.

Kolagen

Białko zwierzęce, w tym także ludzkie, podstawowy składnik włóknistej tkanki łącznej i materiał budulcowy skóry. Odpowiada m. in. za elastyczność, sprężystość i gładkość skóry. Biopolimer wyróżniający się nadzwyczajną zdolnością wiązania wody. Za najcenniejszy dla kosmetyki uważany jest kolagen III, znany również jako "kolagen natywny" lub tropokolagen, będący rozpuszczalną w wodzie frakcją kolagenu tkanki łącznej młodych cieląt. Charakteryzuje się on doskonałymi własnościami błonotwórczymi, a jego roztwory nie są lepkie. Podobnie jak keratyna ze względu na swoje amfoteryczne własności stanowi barierę ochronną dla skóry i włosów przed anionowymi związkami powierzchniowo czynnymi (ZPC).