721 730 730

TianDe Maska do biustu Morskie Algi 30g

Stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów. Ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi.

Kod produktu: 50242

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Pomaga przywrócić kształt piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ujędrnia i uelastycznia skórę biustu, odmładza, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia struktórę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów. Ekstrakty z wodorostó wzbogacają skórę w minerały i proteiny, które przenikając do tkanek poprawiają krążenie.Ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi.

Sposób użycia:

Wyjąć maskę z opakowania i rozprowadzić równomiernie na powierzchni klatki piersiowej, pozostawić na10-15 minut. Aby osiągnąć idealny efekt i utrzymać piękne i elastyczne piersi zaleca się stosować maskę 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Maskę można stosować cały rok.Maski nie należy stosować do skóry uszkodzonej, podrażnionej lub ze stanami zapalnymi.

 

Kosmetyki TianDe maska do biustu

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Algi morskie (Algae Extract, Seaweed Extract)

Ekstrakt z alg jest bogaty w mikroelementy i witaminy, wykazuje właściwości nawilżające i antybakteryjne. Algi są bogate w takie witaminy jak: beta-karoten (prowitamina A), witaminy C, E, K, PP, witaminy z grupy B, są również bogate w aminokwasy. Witamina C i E oraz beta-karoten działają przeciwutleniająco, uszczelniają ściany naczyń krwionośnych. Kolagen ma również działanie nawilżające na skórę. Witaminy B (B1, B2, B5, B6, B12) wpływają na pobudzenie odnowy naskórka. Minerały zawarte w algach tj. cynk, fosfor, jod, magnez, miedź, mangan, wapń i żelazo wpływają regulująco na skórę. Białko aosaina wpływa na znaczne opóźnienie starzenia się skóry. Także kwas hialuronowy, aminokwasy egzogenne oraz siarczan chondroityny wpływają na nawilżenie skóry.

Kolagen

Białko zwierzęce, w tym także ludzkie, podstawowy składnik włóknistej tkanki łącznej i materiał budulcowy skóry. Odpowiada m. in. za elastyczność, sprężystość i gładkość skóry. Biopolimer wyróżniający się nadzwyczajną zdolnością wiązania wody. Za najcenniejszy dla kosmetyki uważany jest kolagen III, znany również jako "kolagen natywny" lub tropokolagen, będący rozpuszczalną w wodzie frakcją kolagenu tkanki łącznej młodych cieląt. Charakteryzuje się on doskonałymi własnościami błonotwórczymi, a jego roztwory nie są lepkie. Podobnie jak keratyna ze względu na swoje amfoteryczne własności stanowi barierę ochronną dla skóry i włosów przed anionowymi związkami powierzchniowo czynnymi (ZPC).