721 730 730

TianDe Modelująca maska ujędrniająca biust 35g

Maseczka modelująca natychmiastowo liftinguje skórę piersi i dekoltu. Wzmacnia i przywraca elastyczność i jędrność skóry.

Kod produktu: 32501

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Maseczka modelująca natychmiastowo liftinguje skórę piersi i dekoltu. Tonizuje, wzmacnia, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Ekstrakt z koniczyny wchodzący w skład maseczki stymuluje wzrost komórkowy w tkankach gruczołu mlecznego, zapewniając zwiększenie objętości. Kompleks komponentów aktywnych z ekstraktu kwiatów tajskich wzmacnia krążenie, zapewnia działanie regenerujące i nawilżające. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób uzycia:

Wyjmujemy maseczkę z torebki i równomiernie rozprowadzamy na powierzchni piersi, przykrywamy duplikatem z polietylenu, pozostawiamy na 10-15 minut. Zalecane jest stosowanie preparatu 2 razy w tygodniu, przez miesiąc. W celu zwiększenia efektu zalecane do stosowania w połączeniu z  Modelującym kremem ujędrniającym biust (kod: 32502).

 

Kosmetyki TianDe pielęgnacja biustu

Skład:

woda, methylnicotinate, ekstrakt z kwiatu tajskiego, hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, kwas salicylowy, albuminy, mleczan sodu, metyloparaben, ethylparaben, hialuronian sodu, palmitynian askorbylu, ekstrakt z koniczyny, kompozycje zapachowe.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Produkty z serii Model UP

więcej o Model UP