721 730 730

TianDe Modelujący krem ujędrniający biust 100g

Przywraca sprężystość i wzmocnienie skóry, poprawia metabolizm, zmniejsza ryzyko powstawania rozstępów i zapobiega zwiotczeniu piersi.

Kod produktu: 32502

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Kompleksowy preparat oddziałujący na sprężystość i napięcie skóry piersi. Krem przeznaczony jest do poprawienia procesów wymiennych w tkankach, zmiękczenia skóry, ochrony i odbudowy tkanki łącznej. Bardzo skuteczny do liftingu piersi, walki ze zmianami związanymi z wiekiem, odbudowy kształtu biustu po ciąży i porodzie, w programach na odchudzanie.  Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Rano i/lub wieczorem nakładamy krem na czystą skórę piersi (pomijając sutki), masować przez 3-5 minut delikatnymi okrężnymi ruchami do całkowitego wchłonięcia się kremu. Aby wzmocnić efekt zaleca się stosować w polączeniu z  Maską ujędrniającą biust (kod: 32501).

 

Kosmetyki TianDe pielęgnacja biustu


Skład: woda dejonizowana, kwas stearynowy, kwas hialuronowy, gliceryna roślinna, DL Panyhenol, ekstrakt z kwiatu tajskiego, laurylosiarczan sodu lactylate, bisabolol, alkohol cetylowy, lecytyna, laurylosiarczan alkohol, kwas palmowy, deanol dwuwinian (DMAE), octan tokoferylu (witamina E), polimer akrylowy, mocznik imidazolidinyl, disodu EDTA, metyloparaben, parfum

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Produkty z serii Model UP

więcej o Model UP