721 730 730

Seria Model UP

Model Up – to linia skutecznych kosmetyków do pielęgnacji dekoltu, piersi oraz preparaty antycellulitowe i redukujące rozstępy.

Skóra dekoltu i piersi jest bardzo cienka i delikatna, ma dużo mniej gruczołów łojowych niż na twarzy co sprawia że szybciej się starzeje. To ona, podobnie jak skóra na dłoniach zdradza nasz wiek. Dlatego ten fragment ciała wymaga wyjątkowej pielęgnacji o której często zapominamy. Wiele możemy jednak  uczynić same aby nasz dekolt wyglądał młodo a nasze piersi przez długi czas pozostawały sprężyste i ładne. Do pielęgnacji szyi możemy stosować te same preparaty które używamy do twarzy: kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, mleczka, peelingi, toniki, czasami warto zastosować odżywcze serum. Natomiast skórę piersi powinnyśmy przynajmniej raz w tygodniu oczyszczać stosując peeling enzymatyczny. Codziennie używajmy kremy ujędrniające do piersi dzięki temu utrzymamy jędrność i elastyczność niezwykle delikatnej skóry na piersiach. Minimum raz w tygodniu warto skorzystać z maseczek, w celu intensywnego modelowania, ujędrnienia i wzmocnienia. Kosmetyki do pielęgnacji skóry piersi Model Up zawierają następujące składniki aktywne: ekstrakt z koniczyny, ekstrakt z kwiatów tajskich, kolagen, kwas hialuronowy.


Cellulit, zwany potocznie skórką pomarańczową, to inaczej lipodystrofia, czyli nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Cellulit jest powszechnie występującym schorzeniem, które dotyczy ponad 80% kobiet po 25 roku życia. Jest widoczny gołym okiem i występuje w postaci nierównej, lekko pofałdowanej skóry na udach, biodrach, pośladkach, kolanach i ramionach. Szczególnie mocno widoczny jest przy nadwadze.Przyczyn powstawania efektu skórki pomarańczowej jest wiele co sprawia, że walka z nim jest bardzo uporczywa. Począwszy od  nieprawidłowej diety, braku ruchu, stresu, poprzez uwarunkowania genetyczne na gospodarce hormonalnej kończąc. Problem ten dotyka coraz młodsze kobiety i nie zawsze schorzenie to związane jest z otyłością, ponieważ pojawia się także u szczupłych kobiet.

Jak sobie radzić z cellulitem?Ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz ruch, a przy skłonności do nadwagi – utrzymanie odpowiedniej wagi ciała. Pomocne jest codzienne szczotkowanie ciała lub masaż szorstką rękawicą oraz naprzemienne ciepłe i chłodne prysznice. Na partie ciała dotknięte cellulitem należy również stosować kosmetyki antycellulitowe aby zahamować jego rozwój. Kosmetyki antycellulitowe firmy TianDe są bogate w aktywne składniki takie jak: ekstrakt z korzeni rzewienia, papryczki chili, mięty, tachua, kasztanowca, alg morskich, dzięgla, kofeina które skutecznie wyszczuplają i przyśpieszają przemianę materii w tkance tłuszczowej, redukują nierówności skóry i charakterystyczne guzki, redukują rozstępy, a także zmiękczają i wygładzają skórę.

Za pomocą specjalnie opracowanych programów TianDe można usunąć objawy cellulitu, poprawić strukturę skóry ciała, uczynić figurę atrakcyjną, pozbyć się „pomarańczowej skórki” i następnie utrzymać rezultat przez długi czas.Programy składają się z dwóch etapów: intensywnego i podtrzymującego. Etap intensywny wynosi od 15 do 20 dni codziennie, następnie program podtrzymujący stosujemy przez 14 dni. Po zakończeniu tych etapów powinniśmy zauważyć wyraźne efekty, należy jednak obowiązkowo jeden raz w tygodniu przeprowadzić kompleks zabiegów przeciwko cellulitowi.

Program antycellulitowy najlepiej przeprowadzać przed południem.

Program antycellulitowy intensywny-stosujemy  fito sól kod.32506 oraz sól antycellulitowa z olejkiem chili kod.30210. Obie sole mieszamy razem (fito sól należy wcześniej zmielić), następnie dwa razy w tygodniu nacieramy miejsca dotknięte cellulitem powstałą mieszanką. Sól spłukujemy wodą. Następnie stosujemy krem z olejkiem z papryczek chili kod.30211. Aby wzmóc efekt działania należy owinąć się folią spożywczą i poczekać 5-10 minut. Krem ten stosujemy co drugi dzień. Na drugi dzień stosujemy krem z ekstraktem z tachua kod.32505.Taką kurację stosujemy przez 15 do 20 dni.

Program antycellulitowy podtrzymujący-nadal stosujemy mieszankę obu soli dwa razy w tygodniu. Włączamy do kuracji wzmacniający krem antycellulitowy z serii Collagen Active kod.32708. Stosując krem należy owinąć się folią na 5-10 minut. Krem używamy na zmianę co drugi dzień z kremem z ekstraktem z tachua kod.32505 lub zestawem antycellulitowym kod.32504.Program podtrzymujący powinien trwać dwa tygodnie.

Produkty z serii Model UP

więcej o Model UP