721 730 730

Antycellulitowy krem z ekstraktem z tachua 100g

Skuteczne narzędzie w walce z nawet najbardziej zaawansowanym cellulitem. Przyczynia się do intensywnego usuwania tłuszczu i poprawy wewnątrzkomórkowych procesów metabolicznych.

Kod produktu: 32505

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Innowacyjny kosmetyk oparty na bazie unikalnego chińskiego zioła tachua – to wyjątkowa okazja, aby ujędrnić i poprawić wygląd swojego ciała bez wyczerpujących ćwiczeń i diety. Skuteczne narzędzie w walce z nawet najbardziej zaawansowanym cellulitem. Kombinacja aktywnych komponentów kremu przyśpiesza procesy odnowy i krążenia w tkance tłuszczowo-podskórnej. Ekstrakt z tachua stymuluje lipolizę, sprzyja zmniejszeniu objętości ciała. Wzbogacony w substancje odżywcze i nawilżające krem zapewnia maksymalny komfort i optymalne nawilżenie. Oleista konsystencja kremu tworzy efekt ślizgania niezbędny przy przeprowadzeniu masażu i nadaje skórze elastyczność i aksamitność. Ciało staje się napięte a jego kontury stają się bardziej sprężyste. Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Nakładamy niezbędną ilość kremu na problemowe miejsca na ciele, wcieramy krem okrężnymi ruchami wykonując jednocześnie masaż . Krem idealnie nadaje się do każdego rodzaju masażu.

 

Kosmetyki TianDe na cellulit

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Produkty z serii Model UP

więcej o Model UP