721 730 730
Kategorie
Atrybuty
CenaKremy do twarzy

Finalny etap pielęgnacji twarzy, którego zdecydowanie nie można pominąć - to oczywiście krem nawilżający. Dobry preparat ma również inne właściwości, które służą na przykład odżywieniu skóry lub zatrzymaniu procesów starzenia. Zastosowanie kremu w codziennym rytuale pielęgnacyjnym jest niezwykle ważne, szczególnie, gdy Twój rytuał jest wzorowany na azjatyckiej filozofii dbania o urodę twarzy i składa się z wielu etapów. Ten kosmetyk doskonale “domknie” pielęgnację i zatrzyma na Twojej skórze wszystkie inne substancje czynne, które zostały nałożone, na przykład w serum lub esencji.

Naturalne kremy do twarzy do cery różnego typu

W ofercie znajdziesz preparaty różnego rodzaju, ponieważ odpowiadają na potrzeby różnych rodzajów cer: suchej, tłustej, dojrzałej, wrażliwej, naczynkowej, skłonnej do hiperpigmentacji. W kremach do twarzy TianDe składniki aktywne pochodzenia naturalnego zostały skomponowane tak, by jak najbardziej trafnie oddziaływały na konkretne defekty skóry i dostarczały skórze tego, co najbardziej jest jej potrzebne.

W ofercie TianDe znajdują się kremy nawilżające, odżywiające, korygujące zmarszczki, z filtrem, a także korygujące koloryt cery (CC). Zawierają takie składniki jak ochronne masło shea, regenerujący olej jojoba, nawilżający kwas hialuronowy, a także ekstrakt z białej herbaty, ekstrakt z korzenia lukrecji i wiele, wiele innych (w zależności od wybranego produktu).

Krem ze śluzem ślimaka TianDe

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy składnik - śluz ślimaka. W ostatnim czasie świat beauty zaczął dostrzegać jego fenomen i kremy ze śluzem ślimaka stały się must-have dla tych osób, które zmagają się z przesuszoną skóra, pozbawioną sprężystości. TianDe oferuje innowacyjny krem z mucyną ślimaka, która jest bazą produktu. Dodatki, takie jak peptydy, olejek jojoba i kwas hialuronowy dodatkowo wzbogacają recepturę czyniąc ją prawdziwym remedium na szkodliwe dla skóry wolne rodniki. Śluz ślimaka wykazuje działanie bakteriobójcze, nawilżające i ochronne, dlatego jest tak cenną substancją, a przy tym w pełni naturalną.

Widok list
Pokazuj
Sortuj
1 2