721 730 730

Seria Snail Secret

Seria Snail Secret są to kosmetyki przeznaczone dla każdego typu cery niezależnie od wieku,szczególnie polecane do pielęgnacji skór podrażnionych i problematycznych.Preparaty tej serii aktywnie regenerują,odżywiają i nawilżają skórę, zachowując jej młodość i świeżość, ponadto pomagają w walce ze zmianami trądzikowymi,przebarwieniami oraz bliznami. Utrzymują równowagę fizjologiczną między składnikami skóry, stymulują procesy odnowy oraz poprawiają jej napięcie i strukturę.

Są to kosmetyki niezwykle skuteczne ze względu na zawartość w swoim składzie ekstraktu ze śluzu ślimaka który wykazuje działanie nawilżające, ochronne,regenerujące i bakteriobójcze.

Ekstrakt ze śluzu ślimaka zawiera mnóstwo aktywnych składników, które odgrywają ważną rolę w regeneracji skóry i redukcji istniejących blizn i zmarszczek:

Elastyna-nadaje sprężystość i gęstość skórze, jest odpowiedzialna za elastyczność skóry.

Kolagen-ułatwia regeneracje ran i uszkodzeń skóry nie dopuszczając do tworzenia się przerostów i blizn

Allantoina-wykazuje właściwości intensywnie nawilżające, kojące, rozjaśniające. Allantoina ma także działanie antyoksydacyjne, zmniejsza stany zapalne skóry i zapobiega podrażnieniom.

Peptydy białkowe-przyśpieszają gojenie się ran.

Witaminy-odżywiają,są potrzebne do szybkiej regeneracji.

Naturalne związki antybakteryjne -zapobiegają tworzeniu się stanów zapalnych,utrzymują skórę w dobrej kondycji, nie dopuszczają do rozwoju trądziku i niedoskonałości na skórze.

Kwas glikolowy-ma działanie peelingujące,rozjaśnia przebarwienia i wygładza skórę.

 

Kremy oparte na ekstrakcie ze śluzu ślimaka są kosmetykami dla większości typów skóry,sprawdzają się u większości osób zmagających się z różnymi problemami skórnymi takimi jak trądzik,zmiany potrądzikowe,oparzenia,blizny i przebarwienia.Kosmetyki te poprawiają stan cer naczynkowych i z trądzikiem różowatym.Śluz ze ślimaka jako produkt naturalny jest również bardzo dobrze tolerowany przez alergików.

Produkty linii ze śluzem ślimaka wykazują również działanie nawilżające i przeciwzmarszczkowe.

Produkty z serii Snail Secret

więcej o Snail Secret