721 730 730

Ściereczka-skraber do sprzątania „2w1”

Uniwersalna dwustronna ściereczka do usuwania uporczywych zabrudzeń i polerowania powierzchni! Ściereczka Master Class 2 w1 jest skuteczna nawet bez używania specjalnych środków czyszczących. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 51,50 zł

Kod produktu: 90188/980188

41,20zł 51,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Uniwersalna dwustronna ściereczka do usuwania uporczywych zabrudzeń i polerowania powierzchni!

Ścierka pomoże Ci w czyszczeniu kuchni, salonu i łazienki. Specjalny splot tkaniny, z której ścierka jest wykonana zbiera nieczystości, pochłania wilgoć, nie pozostawia plam i zapewnia długą żywotność ścierce. Miękka strona wykonana jest z mikrofibry, możemy nią czyścić każdą powierzchnię z brudu i kurzu. Druga strona ściereczki to skraber, charakteryzujący się twardym ale elastycznym splotem do usuwania trwałych zabrudzeń. Ściereczka Master Class 2 w1 jest skuteczna nawet bez używania specjalnych środków czyszczących.

 

Sposób użycia:

W celu oczyszczenia dowolnej powierzchni z brudu, kurzu, tłuszczu itd, należy użyć miękkiej strony ściereczki. Szczególnie trwałe zabrudzenia usunąć szorstką stroną. W razie potrzeby użyj środka myjącego. Prać oddzielnie od innych tkanin. Nie prasować, nie suszyć na kaloryferze.

Materiał: mikrofibra (poliester, poliamid).

 

Kosmetyki tianDe ściereczka do sprzątania

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość