721 730 730

Rękawica SPA do masażu i peelingu ciała.

Rękawica  bezpiecznie i delikatnie usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, doskonale masuje, niweluje efekt „skórki pomarańczowej”, przygotowuje skórę do opalania.

Kod produktu: 90155

32,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Specjalna ziarnista struktura rękawicy sprawia, że jest to wielofunkcyjny produkt, który bezpiecznie i delikatnie usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, doskonale masuje, niweluje efekt „skórki pomarańczowej”, przygotowuje skórę do opalania.

Po zabiegu skóra staje się nieskazitelnie gładka, elastyczna, jedwabista, i sprawia, że kolejne zabiegi kosmetyczne są  skuteczniejsze.

Rękawica Spa aktywuje naturalne właściwości nawilżające skóry. Peeling zwiększa wytwarzanie nowych keratynocytów z cząsteczkami NMF (natural moisturizing factor – naturalny faktor nawilżający) na jej powierzchni. Cząsteczki te przyciągają i zatrzymują wilgoć, dzięki czemu   pomagają nawilżyć skórę.

Rękawica Spa wykonana jest z celulozy. Sprężyste mankiety pozwalają dopasować rękawicę na rękę tak, aby złuszczanie było wygodne i przyjemne.

Sposób użycia:

Zabieg przeprowadzać najlepiej podczas kąpieli. Rękawice zamoczyć  w ciepłej wodzie, następnie  okrężnymi ruchami wykonać masaż wybranych części ciała, po zabiegu nanieść balsam nawilżający.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość