721 730 730

Pas z punktową warstwą turmalinową 1 szt

Pas z punktową warstwą turmalinową przynosi ulgę od osteochondrozy kręgosłupa lędźwiowego, pomaga zregenerować rozciągnięte mięśnie, przyśpiesza metabolizm komórkowy, usuwa napięcie mięśniowe, stres i zmęczenie, regeneruje cały organizm. -

Kod produktu: 30126

345,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Pas z punktową warstwą turmalinową to wyrób medyczny przeznaczony do użytku w domach jak również w placówkach opieki zdrowotnej. Przynosi ulgę od osteochondrozy kręgosłupa lędźwiowego, pomaga zregenerować rozciągnięte mięśnie, przyśpiesza metabolizm komórkowy, usuwa napięcie mięśniowe, stres i zmęczenie, regeneruje cały organizm.
Pas wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, który nie deformuje się w trakcie użytkowania. Zapięcia mają szerokie mocne rzepy, doskonale utrzymujące pas na ciele.
Wewnętrzna strona pasa pokryta jest punktową warstwę turmalinową, która posiada właściwości elektromagnetyczne. Podczas interakcji z ludzkim ciałem turmalin wytwarza mikroprądy poprawiające krążenie krwi i zmniejszające napięcie mięśni w okolicy lędźwiowego odcinka kręgosłupa.
Pas szczególnie polecany jest osobom, które narażone są na kontuzje lub bóle pleców, sportowcom ale także  osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Sposób użycia:

Przyłożyć na plecy wilgotny okład, następnie umocować pas. Po 15-20 minutach można odczuć ciepło. Czas stosowania jest indywidualny w zależności od odczuć, nie powinien przekroczyć 2 godzin dziennie.

W miejscach , na których był umocowany pas po stosowaniu może na skórze pojawić się zaczerwienienie i odczucie szczypania. Jest to naturalna reakcja która ustąpi w ciągu 3-4 godzin po zdjęciu pasa.

Przeciwskazania:

Zastosowanie pasa nie jest zalecane w następujących przypadkach: w podwyższonej temperaturze   ciała, w chorobach onkologicznych, żylakach, świeżo po zawałach i wylewach, przy krwotokach, u osób z rozrusznikiem serca, ciąży, chorobach psychicznych, uszkodzeniu skóry w miejscach na których przykładamy pas.

 

Kosmetyki tiande pas turmalinowy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość