721 730 730

Ochronny krem dla dzieci z prebiotykami 50 g

Krem ochronny został stworzony aby zadbać o skórę dziecka już od pierwszych dni jego życia. Nie zawiera szkodliwych substancji i ma hipoalergiczną formułę. Zagwarantuje trwałe nawilżenie skóry oraz pozostawi ją miękką i gładką.

Kod produktu: 36802

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Skóra niemowląt i małych dzieci posiada specyficzne cechy, które sprawiają, że jest ona bardziej delikatna i wrażliwa. Po pierwsze, jest dwa razy cieńsza, dlatego też szybciej traci wilgoć niż skóra dorosłego człowieka . Po drugie, skóra dziecka jest podatna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, np. zadrapania. Po trzecie, jest bardziej podatna na zmianę temperatur i czynniki zewnętrzne. Dlatego też wymaga ona codziennego nawilżania  i odżywiania kosmetykami dla noworodków.
Krem dla dzieci z prebiotykiem wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, zapobiega podrażnieniom i likwiduje suchość. Dzięki zawartości olejku makadamia, pantenolu i witaminy E, krem łagodnie i starannie pielęgnuje skórę.
Krem jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji zarówno normalnej, jak i problematycznej, wrażliwej skóry dziecka od pierwszych dni życia. Kosmetyk można stosować pod pieluchę – krem tworzy na skórze wodoodporną warstwę lipidów, chroniącą skórę maluszka przed podrażnieniami. został stworzony aby zadbać o skórę dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dzięki naturalnemu składowi doskonale nadaje się do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. 
Krem z prebiotykiem jest odpowiedni nie tylko dla dzieci,  osoby dorosłe o wrażliwej skórze również docenią jego skład bogaty w oleje, witaminy i ekstrakty.

Sposób użycia:

Niewielką ilość krem nanieść na czystą skórę dziecka i wmasować.

 

kosmetyki tianDe krem dla dzieci

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Powiązane produkty