721 730 730

Maska-okład na pięty i łokcie 2 szt

Suche łokcie i twarde pięty to już przeszłość! Maska - okład przywróci im miękkość i zadbany wygląd. Po prostu naklej plaster i zajmij się swoimi sprawami.

Kod produktu: 46501

57,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Wiele z nas ma kłopoty ze skórą łokci, pięt i kolan, która jest wyjątkowo skłonna do rogowacenia. Nadszedł czas, aby przywrócić im delikatność i zadbany wygląd.

Odżywczy efekt kompleksu nawilżającego, naturalnych olejków i wosku w połączeniu z kwasem salicylowym zapewnia maksymalną regeneracje uszkodzonej skóry, jej zmiękczenie, nawilżenie i zwiększenie elastyczności. Skóra znów będzie gładka i elastyczna jak po najlepszym zabiegu w salonie piękności.   

Maska na pięty i łokcie z koreańskiej linii produktów Сhoahae*dzięki bogatemu składowi:
- skutecznie zmiękcza skórę
-sprzyja maksymalnej regeneracji uszkodzonej skóry
- nawilża i zwiększa jędrność
- sprawia, że skóra staje się gładka i elastyczna

Nie musisz poświęcać swojego czasu! Wystarczy przykleić okład na łokciach i piętach i poświęcić się swoim zwykłym czynnościom. Okład ma kształt czterolistnej koniczyny i dzięki temu dokładnie przylega, co z jednej strony zapewnia szybkie zmiękczenie skóry, z drugiej – komfort stosowania.

*Сhoahae – w tłumaczeniu z koreańskiego oznacza „Podobasz mi się“.

Sposób użycia:

Usuń papier ochronny i mocno przyklej na suchej, oczyszczonej skórze pięt,kolan lub łokci. Pozostaw na 1-2 godziny w zależności od stanu skóry, a następnie spłucz wodą. W razie potrzeby usuń warstwę rogową z pięt za pomocą naszego peelingu do stóp z tłuszczu węża kod.31104
Maskę należy zużyć tuż po otwarciu.

kosmetyki tiande maska na pięty i łokcie

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość