721 730 730

Kompleks funkcjonalny "Fusin" 30 tab

"Fu-sin" jest stworzony dla każdego kto chce pozbyć się zmęczenia i znużenia, wytrzymać duży stres fizyczny i psychiczny.

Kod produktu: 113008

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Zawarte w kompleksie naturalne adaptogeny: wyciąg z żeń- szenia, maczużnik chiński, kwas bursztynowy, wyciąg z zielonej herbaty i kompleks witamin oraz mikroelementów jak selen i cynk - tonizują i pobudzają witalność, poprawiają zdolności umysłowe i fizyczne, pobudzają przemianę materii, poprawiają ogólny stan zdrowia.

Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis) jest od wieków uznawany za jedną z najcenniejszych roślin rosnących na ziemi. Składniki w niej zawarte są niezbędne dla znakomitego samopoczucia i wspaniałego wyglądu. Dodatkowo dobroczynnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci. Koloryt cery poprawia się, nabiera zdecydowanej świeżości. Włosy stają się mocniejsze, a skóra starzeje się wolniej.

"Fu-sin" jest stworzony dla każdego kto chce pozbyć się zmęczenia i znużenia, wytrzymać duży stres fizyczny i psychiczny. Stres pogarsza pamięć i zwiększa prawdopodobieństwo depresji. Długotrwały stres może powodować skurcz naczyń i zwiększony poziom cholesterolu. Ponadto stres zwiększa prawdopodobieństwo zespołu jelita drażliwego i wrzodów żołądka.

Sposób użycia:

 

Dorośli 1 kapsułka dziennie podczas posiłku ( w pierwszej połowie dnia).
Okres stosowania : 3-4 tygodnie.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut pełnowartościowej i zróżnicowanej diety.

 

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, w okresie ciąży i karmienia piersią, w przypadku nadpobudliwości nerwowej, bezsenności, zaburzeń rytmu serca lub nadciśnienia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Wilgotność względna powietrza nie może przekraczać 70%.

Kraj pochodzenia: Rosja
Dystrybutor: SIA „ASTI Group”,Zardu iela 5, Ryga,LV-1083, Łotwa,+37127030599

 

Kosmetyki tianDe suplementy diety

 

wypełniacz - celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna ( otoczka tabletki), wyciąg z liścia herbaty chińskiej (camelli Sinensis) , (3:1) kwas bursztynowy, premiks witaminowy: (witaminy: C, B3, E, B5, B6, B1, B2, A, D, B7, D3, B12), sproszkowana grzybnia maczużnika chińskiego, suchy wyciąg z korzenia żeń-szenia właściwego (6:1)

Składniki

1 tabletka zawiera

% RWS*

Wyciąg z liści herbaty chińskiej

85 mg

/-/

Kwas bursztynowy

80 mg

/-/

Witamina C

22 mg

27,5

Sproszkowana grzybnia Maczużnika chińskiego

20 mg

/-/

Suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia właściwego

20 mg

/-/

Niacyna

4,8 mg

30

Witamina E

2 mg a-TE

17

Kwas pantotenowy

1,9 mg

32

Witamina B6

0,5 mg

36

Tiamina

0,42 mg

38

Ryboflawina

0,42 mg

30

Witamina A

400 mg

50

Kwas foliowy

150 mg

75

Biotyna

54 mg

108

Witamina B12

0,90 mg

36

Witamina D3

3 mg

60

*referencyjna wartość spożycia 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość