721 730 730

Woda perfumowana dla kobiet Coast of Azure 50ml

Coast of Azure to zdumiewająco lekki, a jednocześnie głęboki, złożony zapach dla luksusowej kobiety. Orzeźwiające cytrusowe tony otulone przepięknym aromatem kwiatów nadają kompozycji zmysłowy charakter, natomiast dzięki uwodzicielskiej nucie wanilii i piżma jest to czarujący i bardzo kobiecy zapach.

Kod produktu: 70149

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Coast of Azure to zdumiewająco lekki, a jednocześnie głęboki, złożony zapach dla luksusowej kobiety.

Zapach rozwija się w orzeźwiający aromat bergamotki zanurzonej w soku z arbuza – słodkim, uwodzicielskim i letnim. Wszystko to dzieje się w otoczeniu soczystej młodej zieleni!
Po pierwszych kilku chwilach cytrusowej świeżości w pełnej krasie ujawnia się róża i jaśmin – ciepłe, aksamitne i nieprawdopodobnie uwodzicielskie nuty, przyprawione chłodniejszym i dźwięcznym zapachem wodnej lilii i konwalii.
Nuty głębi paczulka, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i fasola tonka wyznaczają bazę zapachu – mieszają się z nutami serca i pozostawiają „wspomnienie“ po zapachu.
Coast of Azure to zapach dla kobiety promiennej, beztroskiej i jednocześnie bardzo zmysłowej.

Orzeźwiające cytrusowe tony otulone przepięknym aromatem kwiatów nadają kompozycji zmysłowy charakter, natomiast dzięki uwodzicielskiej nucie wanilii i piżma jest to czarujący i bardzo kobiecy zapach.

 

kosmetyki tianDe woda perfumowana dla kobiet

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość