721 730 730

Tonizująca kąpiel do nóg 90g

Zapobiega pojawieniu się grzybicy, normalizuje pocenie się, odświeża, dezynfekuje, zapobiega powstawaniu pęknięć i odcisków.

Kod produktu: 42303

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Tonizująca kąpiel do stóp Talasso skutecznie zmniejsza obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Zapobiega pojawieniu się grzybicy, normalizuje pocenie się, odświeża, dezynfekuje, zapobiega powstawaniu pęknięć i odcisków, wpływa korzystnie na system sercowo – naczyniowy, oddziałuje na aktywne biologicznie punkty stóp, normalizując pracę całego organizmu. Specjalnie opracowana formuła kosmetyku posiada doskonałą zdolność przenikania, wpływa na pobudzenie krążenia. Ekstrakt z oliwek zapewnia szybką regenerację i gojenie się po uszkodzeniu skóry. Unikalny kompleks olejków szybko niweluje uczucie „zmęczonych” nóg, pozostawia uczucie komfortu, czystości i świeżości. Mieszanka lekkich naturalnych olejków idealnie się nadaje do masażu i zmiękczenia skóry.

Sposób użycia:

Torebka nr 1 – kąpiel lecznicza dla stóp. Rozpuścić sól w ciepłej wodzie do uzyskania masy o żelowej konsystencji. Zanurzyć nogi na 10 – 15 minut.

Torebka nr 2 – kąpiel dezynfekująca dla nóg. Torebkę soli rozpuścić w ciepłej wodzie, moczyć nogi w roztworze przez dodatkowe 5 – 10 minut.

Torebka nr 3 – olejek do masażu nóg. Wcierać w skórę delikatnym ruchem masującym.

 

Kosmetyki TianDe sól do nóg

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość