721 730 730

TianDe Wygładzające płatki pod oczy 1szt

Płatki łagodzą, zdejmują napięcie, wygładzają drobne zmarszczki, likwidują obwódki i worki pod oczami. W ciągu zaldwie 15 minut wspaniale regenerują skórę, usuwają zmęczenie i odświeżają.

Kod produktu: 13204

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Płatki na podłożu hydrożelowym (kwas hialuronowy, kofeina, alantoina, alginaty) zapewniają intensywną pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. Płatki łagodzą, zdejmują napięcie, wygładzają drobne zmarszczki, likwidują obwódki i worki pod oczami. W ciągu zaldwie 15 minut wspaniale regenerują skórę, usuwają zmęczenie i odświeżają.

Zalecane dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Oczyszczamy skórę wokół oczu. Następnie zdejmujemy z płatków osłonę zabezpieczającą i nakładamy na skórę pod oczami. Pozostawiamy na 15-20 minut, po czym ostrożnie zdejmujemy.

 

Kosmetyki TianDe płatki pod oczy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Alantoina

Stymuluje regenerację komórek w przypadku skóry łuszczącej się, przyśpiesza gojenie się ran. Alantoina powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna. W produktach kosmetycznych pełni rolę substancji o działaniu gojącym i regenerującym.  

Kofeina

Związek zaliczany do grupy alkaloidów purynowych. Stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość. Stosowana w preparatach wyszczuplających i antycellulitowych.

Produkty z serii Solution

więcej o Solution