721 730 730

TianDe Tonik odświeżający 100g

Skutecznie oczyszcza, usuwając pozostałości makijażu oraz środków myjących, utrzymuje naturalną równowagę skóry.

Kod produktu: 13802

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Tonik rewitalizacyjny – to prawdziwa bomba witaminowa i „pogotowie” dla odwodnionej skóry. Skutecznie ją oczyszcza, usuwając pozostałości makijażu oraz środków myjących, utrzymuje naturalną równowagę skóry. Daje poczucie świeżości i czystości, przygotowuje skórę do dalszych procesów pielęgnacyjnych. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Niewielką ilość toniku nanieść na czystą dłoń, następnie rozozsmarować na wewnętrznej stronie dłoni i nałożyć na skórę twarzy delikatnie wklepując. Stosować  rano i wieczorem.

 

Kosmetyki TianDe tonik oczyszczający

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Witamina C

Ma działanie odtruwające i odczulające. Uszczelnia naczynia krwionośne. Witamina C jest konieczna do tworzenia się i regeneracji kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Podobnie jak witamina E, jest przeciwutleniaczem i stymuluje przemianę materii w komórkach skóry. Witamina C, kwas askorbinowy, odgrywa dużą rolę w utlenianiu komórkowym, zwłaszcza w utlenianiu tyrozyny i w procesach redukcji. Wzmaga odporność organizmu, jest niezbędna do utrzymania prawidłowego stanu tkanki  łącznej, m.in. włosowatych naczyń krwionośnych. Ułatwia wchłanianie żelaza. Dzienne zapotrzebowanie człowieka na witaminę C wynosi 75-100mg

Produkty z serii ''Witamina'' C

więcej o ''Witamina'' C