721 730 730

Spray odświeżający oddech z propolisem 50ml

Fitospray działa korzystnie na jamę ustną, walczy z przyczynami nieprzyjemnego zapachu na  długo odświeżając oddech. Nie maskuje problemu, ale poprawia stan dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej dzień po dniu. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 68,50 zł

Kod produktu: 65901

51,40zł 68,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Ziołowy spray zawiera w 100% naturalny propolis z tajgi ałtajskiej o wysokim stopniu oczyszczenia. W medycynie ludowej propolis ze względu na swoje właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i regeneracyjne był stosowany na wiele dolegliwości.

W celu zwiększenia efektu spray zawiera szczodrak krokoszowaty i bergenię.

Szczodrak krokoszowaty jest rzadką rośliną leczniczą o właściwościach tonizujących, wzmacniających i stymulujących. Smakuje przyjemnie słodko i działa tonizująco na dziąsła.

Wyciąg z bergenii od dawna był stosowany ze względu na działanie przeciwzapalne, gojące i antybakteryjne.

Składniki zawarte w produkcie mają działanie wspomagajace gojenie ran, hamują rozwój mikroerganizmów oraz tymczasowo łagodzą dyskomfort w jamie ustnej.

Fitospray NIE ZAWIERA alkoholu, jest produkowany na bazie wody! Dzięki wygodnemu rozpylaczowi produkt będzie trwały. Wystarcza na około 250 wstrzyknięć.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć butelką i wstrzyknąć preparat do jamy ustnej (ściskając 1-2 razy), następnie przez 30 minut nie jeść i nie pić. Zaleca się stosować 4-6 razy na dzień.

 

Kosmetyki tianDe Spray odświeżający oddech z propolisem

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość