721 730 730

Rękawiczki żelowe "Hydrobalance"

Rękawiczki żelowe wykonane z naturalnego kauczuku przywracają skórze dłoni elastyczność i miękkość. Jest to domowy sposób na profesjonalny zabieg SPA!

Kod produktu: 40114

62,20zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Rękawiczki żelowe wykonane z naturalnego kauczuku przywracają skórze dłoni elastyczność i miękkość. Rękawice chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych ,usuwają martwy naskórek, odżywiają i zmiękczają skórę. Jest to domowy sposób na profesjonalny zabieg SPA!

Specjalnie dobrane składniki aktywne pochodzenia roślinnego zapewniają intensywne długotrwałe nawilżenie i odżywienie:

  • olej jojoba - jest to ciekły wosk otrzymywany z nasion krzewu simondsii kalifornijskiej, jest bardzo odporny na utlenianie i ciepło, ma silne działanie natłuszczające i odżywcze, uszczelnia płaszcz lipidowy skóry, chroniąc ją przed utratą wody, zawiera fitosterole (działanie przeciwnowotworowe i antyalergiczne) doskonale się wchłania.
  •  oliwki – chronią skórę przed utratą wilgoci, przywracają naturalną barierę lipidową naskórka. Wpływają kojąco na skórę podrażnioną  a także likwidują szorstkość skóry. Dla osób z suchą skóra oliwa może być nawilżającym balsamem. W związki z tym, iż oliwa z oliwek wzmacnia odporność polecana jest osobom cierpiącym z powodu alergii skórnych, atopowego zapalenia skóry i łuszczycy.
  •  lawenda – właściwości olejku lawendowego to przede wszystkim rozluźnianie napięcia nerwowego, łagodzenie bólu, oczyszczanie skóry, pobudzanie krążenia krwi.
  •  witamina E zwana witaminą młodości dodaje witalności. Jest odpowiedzialna za powstanie komórek naskórka, hamuje procesy starzenia.

Zewnętrzną stronę tych produktów wykonano z bawełny. Wewnętrzną natomiast wyścielono naturalnym kauczukiem wysyconym olejkami. Rękawice mają za zadanie przywrócić skórze miękkość, elastyczność, nawilżenie i regenerację.

Synergia aktywnych komponentów, roślinnego pochodzenia wpływa na:

  • odmłodzenie
  • nawilżenie
  • regenerację,
  • zmiękczenie i działa przeciw:

* odciskom i nagniotkom

* pękaniu skóry i skórek przy paznokciach

* obrzękom na rękach

* zmianom grzybiczym

Jest to możliwe dzięki olejkom którymi nasycona jest wewnętrzna część produktu – kauczuk.

Sposób użycia:

Rękawice zaleca się stosować przez ok. 30-45 minut. Dla uzyskania trwałych rezultatów zabieg należy powtarzać 2- 3 razy w tygodniu. Żywotność do 40 zabiegów.

Przeciwwskazania: egzema, owrzodzenia, otwarte rany.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość