721 730 730

Podkręcający tusz do rzęs Mega Lash-Curling 7,6g

Tusz do rzęs Mega Lash-Curling to idealny produkt do podkręcania i przedłużania rzęs, szczególnie w zewnętrznym kąciku oka. Unikalna formuła tuszu to nie tylko wysokiej klasy intensywny kolor i składniki gwarantujące perfekcję w makijażu, ale również pielęgnujący kompleks witamin troszczący się o piękno Twoich rzęs.

Kod produktu: 80131

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Tusz do rzęs Mega Lash-Curling  zapewnia perfekcyjną trwałość makijażu. Precyzyjnie rozdziela każdą z rzęs, nadając im intensywny kolor bez grudek i bez osypywania się.Tusz modeluje kształt rzęs, podkręcając je i zapewniając maksymalne wydłużenie.

Sekret tego tuszu tkwi w specjalnej szczoteczce o idealnym kształcie i rozmiarze. Dociera ona do każdej rzęsy i dopasowując się do jej struktury, pokrywa satynową czernią nawet najkrótsze włoski w kącikach oka. Idealnie podkreśla linię rzęs, podnosi rzęsy z dwóch stron i nadaje im pożądany kształt. Tusz Mega Lash-Curling to efekt naturalnych, długich i gęstych rzęs.

Sposób użycia:

Nałożyć podkręcający tusz na górne i dolne rzęsy, aby uzyskać maksymalną objętość i nasycony kolor nakładać dwie warstwy.

 

kosmetyki tinde tusz do rzęs

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość