721 730 730

Nieskazitelność młodej skóry!

Zestaw promocyjny: Żel do powiek „Zjawiskowy blask” 25 g, maseczka ,,Randka po francusku" GRATIS!

Kod produktu: 15509/01

Produkt niedostępny

15509 - Żel do powiek „Zjawiskowy blask” 25 g

Opis produktu:

Dużo się śmiejesz? Często się śmiejesz? I dobrze! Nie powinnaś jednak płacić za swój dobry nastrój zmarszczkami mimicznymi.
Od śmiechu i wyrażania dużych emocji pojawiają się „kurze łapki“, a dokładniej: tylko zaczynają się tworzyć. Możesz zatrzymać ich powstawanie za pomocą żelu do powiek z kolekcji młodzieżowej TianDe. Żel natychmiast się wchłania, nasycając skórę wilgocią, utrzymuje sprężystość, usuwa ślady zmęczenia i przeciwdziała pierwszym zmarszczkom mimicznym.

Jest przeznaczony specjalnie dla młodej skóry. Pamiętaj: strefa wokół oczu potrzebuje specjalnych kosmetyków! To jedna z najdelikatniejszych i najbardziej wrażliwych stref, dlatego aby zapobiec wczesnym zmarszczkom, należy stosować specjalny krem do skóry powiek od TianDe.

Sposób użycia:

Nakładać łagodnymi ruchami na skórę wokół oczu. Aby zwiększyć efekt działania, żel należy stosować rano i wieczorem.

 

55501- Maska do twarzy „Randka po francusku” 1 szt

Opis produktu:

Maska usuwa oznaki zmęczenia, intensywnie nawilża, wspomaga elastyczność skóry, zapobiega powstawaniu złuszczeń, ma działanie antyoksydacyjne. Dla gładszej i promiennej skóry.

Główne składniki: Trzęsak, Portulaka pospolita, aloe vera, Hialuronian sodowy.

Sposób użycia:

Nałożyć maseczkę stroną z tkaniny na oczyszczoną skórę twarzy w kierunku od góry do dołu, stopniowo oddzielając warstwę perłowej folii. Po upływie 15-20 minut należy zdjąć maseczkę oraz lekko wmasować w skórę pozostałości kosmetyku.

 

Kosmetyki tiande promocja

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość