721 730 730

Miara z funkcją obliczania BMI

Pomoże szybko obliczyć BMI - uznany przez dietetyków parametr do określenia optymalnej wagi, pozwoli z łatwością zmierzyć obwód talii i kontrolować swoje osiągnięcia na drodze do atrakcyjnej figury.

Kod produktu: 90176

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Na metrze znajdują się praktyczne podpowiedzi. Miarka jest podzielona na strefy: zielona – twoja talia jest standardowa, pomarańczowa – poświęć swojej tali więcej uwagi, zanim będzie za późno, czerwona – aktywnie poświęć się swojemu zdrowiu.

Metr od TianDe pomoże Ci:
- po prostu zmierzyć obwód pasa (jasny wskaźnik, który może zwrócić uwagę na problemy ze zdrowiem);
- szybko zmierzyć wskaźnik masy ciała BMI. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać na skali swoją wagę i swój wzrost, a metr wyświetli Twoje BMI;
- mieć ogląd swojego sukcesu na drodze do doskonałej figury.

Metr jest dwustronny do pomiaru obwodu talii u kobiet i mężczyzn. Wygodna stabilizacja pozwoli Ci umocować metr tak, aby mógł z maksymalną dokładnością zmierzyć obwód. W celu zwinięcia metra wystarczy wcisnąć przycisk.

 

Sposób użycia:

Na zielonej skali (pierścień obrotowy) wybierz swój wzrost. Na skali białej (korpus metra) wybierz swoją wagę. Obracając zielonym kółkiem połącz te dwa wskaźniki. W polu BMI wskaźnik wyświetli się Twój wynik BMI.

 

 

Kosmetyki tianDe miarka BMI

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość