721 730 730

Lodowy koktajl proteinowy z kolagenem 300g

Jest to koktajl o delikatnym śmietankowym smaku. Lodowy koktajl proteinowy został opracowany specjalnie dla osób, które chcą zredukować masę ciała i zachować dobrą kondycję stawów.

Kod produktu: 195452

185,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Jest to koktajl o delikatnym śmietankowym smaku. Lodowy koktajl proteinowy został opracowany specjalnie dla osób, które chcą zredukować masę ciała i zachować dobrą kondycję stawów. To właśnie stawy są narażone na urazy na skutek obciążeń wywołanych zbyt dużą masą ciała. Urazy stawów powstają również w wyniku zbyt intensywnych treningów czy też braku odpowiedniego przygotowania do aktywności sportowej. Lodowy koktajl proteinowy wzbogacony jest w hydrolizowany kolagen oraz metylosulfonylometan które mają korzystny wpływ na stan tkanek chrzęstnych i stawów.

Lodowy koktajl proteinowy z kolagenem służy do tego, by wspomóc zdrowie naczyń krwionośnych, tkanki kostnej, uregulować metabolizm węglowodanów i białek.

Koktajl zawiera prawidłowo zbilansowane białko zwierzęce i roślinne: białko serwatkowe, białko z orzechów włoskich i sproszkowane orzeszki ziemne.

Koktajl będzie idealny dla sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów). Koktajl zawiera naturalne aminokwasy, w tym optymalną ilość najważniejszych i potrzebnych do kształtowania sylwetki BCAA. Te aminokwasy to leucyna, izoleucyna i walina. To właśnie ten kompleks wspomaga organizm w czasie stresu i wysiłku. Aminokwasy BCAA są paliwem podczas treningów, a po nich pierwsze „przychodzą z pomocą“, regenerując mięśnie i zmniejszając uczucie zmęczenia.

Koktajl zawiera następujące składniki:

Hydrolizowany kolagen, który wspomaga pracę układu pokarmowego, stan więzadeł i stawów, pomaga utrzymać młodą skórę, poprawia wygląd włosów i paznokci.

Metylosulfonylometan. Substancja ta zawiera siarkę organiczną, która sprzyja poprawie stanu tkanki chrzęstnej.

Hialuronian sodu jest naturalnym składnikiem mazi stawowej, która zapobiega tarciu kości w stawie, zapewnia fizjologiczne ruchy bez bólu i ograniczonego zakresu.

Kompleks składników „stawowych“ zawartych w koktajlu pomoże zadbać o stawy i osiągnąć wszystkie wyznaczone cele przy jednoczesnym zachowaniu wspaniałego samopoczucia!

Koktajl zawiera wyłącznie naturalne składniki: bez GMO, soi, cukru, konserwantów, wzmacniaczy smaku.

Koktajl stanowi zdrowy, pożywny oraz komfortowy zamiennik posiłku.
W jednej porcji znajduje się 11 gramów białka i zaledwie 64 kcal!

Dla kogo jest zalecany ten koktajl?
- Dla sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów). Koktajl zawiera naturalne aminokwasy, w tym optymalną ilość najważniejszych i potrzebnych do kształtowania sylwetki BCAA. Jest to kompleks aminokwasów - leucyny, izoleucyny i waliny, który wspomaga organizm podczas stresu i wysiłku. Aminokwasy BCAA są paliwem podczas treningów, a po nich pierwsze „przychodzą z pomocą“, regenerując mięśnie i zmniejszając uczucie zmęczenia.
- Dla osób, których waga stanęła w martwym punkcie. Czekoladowy koktajl proteinowy będzie silnym bodźcem do jej redukcji.
- Dla osób, które chcą pozbyć się nadwagi, poczuć się rześko i zdrowo. Składniki aktywne Czekoladowego koktajlu proteinowego  zmniejszają uczucie głodu i apetyt na słodkie.
- Dla młodych osób/studentów. Czekoladowy koktajl proteinowy uzupełnia ich dietę o prawidłowe białko.
- Dla osób starszych. W ich diecie z reguły brakuje białka zwierzęcego, które uzupełnia koktajl.
- Dla wszystkich! Białko jest materiałem budulcowym w naszym organizmie!

Sposób użycia:

2-2,5 łyżeczki (17-20 g) suchego produktu starannie wymieszać w 200 ml odtłuszczonego mleka lub wody o temperaturze pokojowej. Można użyć shakera lub blendera.

Kraj pochodzenia: Rosja
Dystrybutor: ASTI GROUP LLC, 5 Zardu Str., Riga, LV-1083, Latvia, +37127030599

 

kosmetyki tiande koktajl proteinowy

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Powiązane produkty