721 730 730

Krem do rąk Goji Shambala 80g

Krem do rąk „Jagody Goji“ aktywnie nawilża skórę, likwiduje uczucie ściągnięcia, chroni przed przesuszeniem i nadaje dłoniom miękkość. Krem ma lekką konsystencję, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Kod produktu: 44909

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Liczne badania wykazały, że skóra rąk starzeje się szybciej niż cera. Dlaczego tak się dzieje? W odróżnieniu od twarzy, skóra rąk zawiera minimalną ilość gruczołów łojowych, wytwarzających naturalną barierę ochronną. Pranie, sprzątanie, mycie naczyń, słońce i wiatr powodują uszkodzenia hydrolipidowej warstwy skóry, zaczyna ona wysychać i łuszczyć się, a to powoduje jej przedwczesne starzenie i powstawanie przebarwień. Można zatrzymać ten proces wybierając krem do rąk, który zawiera składniki odmładzające w postaci jagód goji. Wyciąg z jagód przyspiesza podziały komórkowe w skórze, która odzyskuje sprężystość i elastyczność.
Krem do rąk „Jagody Goji“ to kolejny skuteczny kosmetyk z popularnej „egzotycznej“ linii kosmetyków Asian Beauty. Bogaty krem aktywnie nawilża skórę, likwiduje uczucie ściągnięcia, chroni przed przesuszeniem i nadaje dłoniom miękkość. Krem ma lekką konsystencję, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

 

Wmasować odpowiednią ilość kremu w czystą, suchą skórę dłoni rano i wieczorem. Zaleca się również używanie kremu po każdym myciu rąk.

 

 

Kosmetyki TianDe krem do rąk

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość