721 730 730

Kosmetyczny olejek do masażu ,,Tajemnica pokoi cesarza” 10 ml

Sekret męskiej witalności, zdrowia i atrakcyjności. W 100% naturalny skład, bez konserwantów i substancji zapachowych.

Kod produktu: 30121

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Sekret męskiej witalności, zdrowia i atrakcyjności. Głównymi składnikami tego produktu są ekstrakty roślinnych olejów, które mają korzystny wpływ na pracę gruczołu krokowego. Ponadto produkt efektywnie pomaga przywrócić metabolizm w organizmie, poprawia odporność, pomaga radzić sobie z depresją, bezsennością, letargiem i apatią.

Olejek jest zalecany przy wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu prostaty, które prowadzą do problemów z oddawaniem moczu, zaburzeniami seksualnymi, bezsennością, hipodynamią(częstoskurcz), zawrotami głowy, depresją, a nawet niepłodnością. Wzmacnia skórę i nadaje jej elastyczności. W połączeniu z masażem stymuluje mikrocyrkulację. W 100% naturalny skład, bez konserwantów i substancji zapachowych.

Sposób użycia:

Czas trwania kuracji – 14-21 dni.

Codziennie rano i wieczorem nakładać 4-5 kropelek olejku na powierzchnię brzucha poniżej pępka. Delikatnie, okrężnymi ruchami wmasowywać preparat aż do całkowitego wchłonięcia.

Kurację można powtórzyć po tygodniowej przerwie.

Uwagi: możliwe indywidualne reakcje na zawarte składniki.  W razie dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.

 Przechowywanie: w dobrze zamkniętej butelce w chłodnym i ciemnym miejscu .Zużyć do 6-ciu miesięcy od otwarcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

 

 

Kosmetyki tianDe olejek do masażu

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość