721 730 730

Express-ściereczka do czyszczenia szyb 1 szt

Ścierka do mycia okien, luster, kabin prysznicowych i wszystkich powierzchni na samą wodę.

Kod produktu: 980193

58,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Mycie okien, luster i szklanych naczyń to bardzo pracochłonna czynność. Szukamy wszelkich sposobów, aby na powierzchni nie pozostawić smug i plam. Ze ściereczką do ekspresowego czyszczenia okien nie będziesz musiała więcej tracić sił, czasu i nerwów. Pomoże Ci idealnie umyć powierzchnię  bez specjalnych środków czyszczących! Ścierka jest wielokrotnego użytku, można ją prać i używać latami. Dzięki niej przestaniesz używać detergentów, które nie tylko są szkodliwe dla człowieka ale również dla środowiska. Zaoszczędzisz na zakupie chemii gospodarczej i innych ścierek, które nie dorównują tej ścierce pod kątem skuteczności.

Okna, szklane naczynia, kryształy, lustra, witraże, szyby samochodowe, kafelki – specjalna tkanina ściereczki zapewni idealny blask każdej powierzchni, nie pozostawiając wody, smug, ani włókien.

Rozmiar: 41x41 cm.

Wystarczy  zamoczyć  ścierkę w wodzie, odcisnąć i przetrzeć okno.  Możesz mieć lśniące okna i lustra bez konieczności polerowania ich.

Sposób użycia:

Namoczyć ściereczkę w wodzie, starannie wycisnąć następnie  usunąć zabrudzenia ze szklanych powierzchni. Nie wymaga przecierania na sucho. Nie prasować, nie suszyć na grzejniku.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość