Tiande
Tiande
Bezpieczne płatności z Dotpay

Kawior

Źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, które mają właściwości antyalergiczne i zapobiegają stanom zapalnym, hamują utratę wody, oraz opóźniają procesy rogowacenia naskórka, zawiera fosfolipidy (wchodzą w skład błony komórkowej, zwierają wit ADE (najsilniejsze antyoksydanty), kawior ma najlepszy stosunek kwasów omega3 do omega6 (czyli jak powyżej skład błony komórkowej, gdy jest nieszczelna to skóra jest podatna na niekorzystne zmiany skórne, włącznie ze zmianami rakowymi), przyspieszają odbudowę komórki.

Produkty, które zawierają Kawior


do pobrania ...

Promocje dla słonecznego nastroju - Lato 2014 - 1 czerwca- 31 lipca
Promocje dla słonecznego nastroju - Lato 2014 - 1 czerwca- 31 lipca
(1.74 MB)

1. Promocja Kup dwa dowolne produkty z Serii 203040 a w prezencie otrzymasz wodę perfumowaną dla kobiet Crystal Love lub My Angel ZOSTAŁA WYPRZEDANA. 2. Promocja Kup kryształowy dezodorant Natural Veil- a w prezencie otrzymasz wodę perfumowaną dla mężczyzn Dominence lub Power ZOSTAŁA WYCZERPANA.

Zostan konsultantem Tiande!

Dołącz do nas, zostań dystrybutorem kosmetyków Tiande. Oferujemy atrakcyjne warunki, pracę w przyjemnej atmosferze i ambitnym zespole. Zapraszamy do współpracy.

dowiedz się więcej

Sklep On-line

Ponieważ posiadamy produkty fizycznie w magazynie i korzystamy z płatności on-line, masz gwarancję, że zamówiony towar do godz. 14:00 dotrze do Ciebie następnego dnia!!!

szczegóły